X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدبازار گردی
بازار گردی
بازار گردی :بحث امروز ما برای ماهی های زینتی و آکواریومیاست .به شخصه خود بنده به یک مکان مشخص برای خرید نمیروم و به چند جای دیگر هم می روم تا انواع ماهی ها را ب

بازار گردی

تاريخ 1396/10/12| توسط saharebrahimi1374 | نسخه قابل چاپ | بازدید 33

بازار گردی :

بحث امروز ما برای ماهی های زینتی و آکواریومی است .

به شخصه خود بنده به یک مکان مشخص برای خرید نمی روم و به چند جای دیگر هم می روم تا انواع ماهی ها را ببینم و قیمت های آنها را به دست بیارم .

اولین جایی که برای خرید  اقدام می کنم عمده فروشی های ماهی هستند :( میدان توحید – مشهد )

در این جا شما می توانید تمام چیز هایی که برای راه اندازی یک آکواریوم خانگی یا برای شرکت و مکان عمومی  که در نظر دارید بگیرید .

به این دلیل که تنوع ماهی ها و وسایل زیاد است ، نمی توان مثال مشخصی را برای شما همراهان گرامی بیان نمود ولی می شود گفت که :

خود مغازه داران چون به طور کلی خرید یا فروش می کنند قیمت های مناسب تری را به مشتریان پیشنهاد می کنند و مشتریان را راضی نگه می دارند مثلا یک جنس به قیمت x  است و همان را با سود مناسب تری به مشتریان ارايه می کنند .

مکان دوم ( چهارراه مخابرات – قاسم آباد )

جایی است ک نزدیک منزل باشد به این دلیل ک شاید نتوانیم همیشه به مکان اصلی برویم   در این جا مغازه دار کرایه ای را بابت مکان ای که گرفته است نمی دهد و همان جنس x را با اندکی تغییر در قیمت  و هزینه ای که تا مغازه آورده است جمع می بندد و به مشتریان می فروشد تا هم مشتری از خرید اش راضی باشد و هم برای دفعه دیگر به همین جا مراجعه کند.

 

مکان سوم ( ابوطالب )

در این جا مغازه دار کرایه ای بابت مغازه می دهد و به همین دلیل باید طوری بفروشد که هم کرایه مغازه را بدهد و هم سودی برای خودش داشته باشد به همین خاطر همان جنس x را به دو یا حتی سه  برابر قیمت می فروشد تا  بتواند تمام هزینه ها را بدهد .

 

مثال :

ماهی گپی میدان توحید 1500 تومان

              قاسم آباد  2000 تومان

              ابوطالب  4000 تومانبه این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
نظر شما
نام شما:
پست الکترونيک:
وب سايت:
ارسال نظر به صورت خصوصي

کارافرینی دانشگاه ازاد اسلامی - بازار گردی

پر امکانات ترین سرویس وبلاگ دهی